Montessori

36 produktów
3w1 DUŻY bujak montessori + zjeżdżalnia CHMURKI + blat
szt.
Cena: 694,00 zł
szt.
  • nowość
3w1 DUŻY bujak montessori + zjeżdżalnia DRABINKA + blat
szt.
Cena: 694,00 zł
szt.
  • nowość
DUŻY bujak montessori z uchwytami
szt.
Cena: 491,00 zł
szt.
DUŻY bujak montessori z uchwytami - szary
szt.
Cena: 559,00 zł
szt.
DUŻY bujak montessori z uchwytami + zjeżdżalnia CHMURKI
szt.
Cena: 615,00 zł
szt.
DUŻY bujak montessori z uchwytami + zjeżdżalnia DRABINKA
szt.
Cena: 615,00 zł
szt.
DUŻY bujak montessori
szt.
Cena: 451,00 zł
szt.
Bujak montessori DUŻY - szary
szt.
Cena: 519,00 zł
szt.
DUŻY bujak montessori + zjeżdżalnia CHMURKI
szt.
Cena: 575,00 zł
szt.
DUŻY bujak montessori  + zjeżdżalnia CHMURKI - szary
szt.
Cena: 658,00 zł
szt.
DUŻY bujak montessori + zjeżdżalnia DRABINKA
szt.
Cena: 575,00 zł
szt.
DUŻY bujak montessori + zjeżdżalnia DRABINKA - szary
szt.
Cena: 658,00 zł
szt.
MAŁY bujak montessori
szt.
Cena: 299,00 zł
szt.
MAŁY bujak montessori + zjeżdżalnia CHMURKI
szt.
Cena: 395,00 zł
szt.
MAŁY bujak montessori + zjeżdżalnia DRABINKA
szt.
Cena: 395,00 zł
szt.
MAŁY bujak montessori z uchwytami
szt.
Cena: 329,00 zł
szt.
MAŁY bujak montessori z uchwytami + zjeżdżalnia CHMURKI
szt.
Cena: 425,00 zł
szt.
MAŁY bujak montessori z uchwytami + zjeżdżalnia DRABINKA
szt.
Cena: 425,00 zł
szt.
Drabinka Pikler
szt.
Cena: 378,00 zł
szt.
Drabinka Pikler + zjeżdżalnia CHMURKI
szt.
Cena: 486,00 zł
szt.
Drabinka Pikler + zjeżdżalnia DRABINKA
szt.
Cena: 486,00 zł
szt.
Drabinka Pikler ścianka wspinaczkowa
szt.
Cena: 431,00 zł
szt.
Drabinka Pikler ścianka wspinaczkowa + zjeżdżalnia CHMURKI
szt.
Cena: 539,00 zł
szt.
Kostka Wielozadaniowa
szt.
Cena: 329,00 zł
szt.
  • nowość
Kostka Wielozadaniowa + zjeżdżalnia CHMURKI
szt.
Cena: 395,00 zł
szt.
  • nowość
Kostka Wielozadaniowa + zjeżdżalnia DRABINKA
szt.
Cena: 395,00 zł
szt.
  • nowość
Kostka Wielozadaniowa + krzesełko
szt.
Cena: 378,00 zł
szt.
  • nowość

Bujaki i piklery Montessori – stwórz domowy plac zabaw!

Chcesz stworzyć we własnym domu plac zabaw, który zachwyci Twoje dziecko? Zapoznaj się z naszą propozycją bujaków i piklerów Montessori. Dzięki nim przygotujesz dla swojego malucha przestrzeń, w której w kreatywny sposób spożytkuje swoje pokłady energii. Co więcej, nasze bujaki i piklery wspomogą rozwój koordynacji ruchowej Twojego dziecka.

Dobra zabawa i rozwój każdego dnia!

Nasze produkty są szczególnie polecane dla osób, które chcą zapewnić swoim dzieciom dobrą zabawę, a dodatkowo wspomóc ich rozwój. W naszej ofercie znajdziesz bujaki, piklery oraz kompatybilne z nimi zjeżdżalnie-drabinki i blaty. Ponadto przygotowaliśmy także krzesełka, które możesz wykorzystać, jako dodatek do stolika stworzonego z bujaka i blatu. Odpowiednio łącząc poszczególne elementy, stworzysz także równoważnię. Dzięki temu nasze produkty mają niezwykle wszechstronne zastosowanie, które ogranicza jedynie wyobraźnia. Dodatkowo bujaki i piklery Montessori zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i spełniają wszelkie wymagane atesty oraz normy.

Bujaki dla dzieci – pobudź wyobraźnię i kreatywność dziecka

Pragniesz zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do rozwoju? Musisz więc pamiętać o tym, że maluch potrzebuje wielotorowej stymulacji sensorycznej i motorycznej. Możesz wspierać te procesy poprzez zabawę, jednocześnie pobudzając kreatywność swojej pociechy. Przydadzą Ci się do tego różnego rodzaju pomoce edukacyjne, takie jak bujaki Montessori, które znajdziesz w tej kategorii. To nie tylko źródło beztroskiej zabawy – to także niezawodny sposób na mądre wsparcie rozwoju motoryki dużej i stymulację rozwoju układu nerwowego malucha.

Bujanie ma znaczenie!

W naszej ofercie znajdziesz bujaki dla dzieci w kilku wersjach – w podstawowym wariancie służą przede wszystkim do kołysania maluchów. Z pewnością wiele razy słyszałaś “nie bujaj, bo przyzwyczaisz!”. Pora obalić ten szkodliwy mit – bujanie to szereg korzyści dla rozwoju Twojego dziecka, a co najważniejsze, to także podstawowa potrzeba niemowląt. Najmłodsi kojarzą ją szczególnie z okresu prenatalnego. Kołysanie uspokaja, a także wspiera rozwój układu przedsionkowego, który odpowiada za koordynację i równowagę. Czy wiesz, że bujanie wpływa też na pobudzenie dziecięcego mózgu do pracy?

Namiot czy statek piracki? Bujak Montessori niejedno ma imię

Bujaki Montessori trudno zamknąć w konkretne ramy – to zabawki, które można wykorzystać na nieskończenie wiele sposobów. W połączeniu z drabinką Pikler mogą być domowym placem zabaw. Kołysać się na nich może każdy, bez względu na wiek – doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku niemowląt, jak i starszych dzieci. Połączone z akcesoriami mogą pełnić funkcję stolika, sklepowej lady czy pierwszej, artystycznej pracowni – Twoja pociecha może bawić się nimi tak, jak chce! Nie sposób wymienić wszystkich możliwości. Pobudź kreatywność malucha i pozwól mu rozwinąć wyobraźnię z naszymi bujakami!

Bujak dziecięcy, pikler, zjeżdżalnia – dostosowane do potrzeb małego odkrywcy

Dostępne w tej kategorii zabawki dla dzieci sprawią, że nigdy nie usłyszysz od swojej pociechy “mamo, nudzę się!”. Bujaki są wielofunkcyjne – możesz podarować maluchowi podstawową wersję, która ma nieskończenie wiele zastosowań lub wybrać dodatkowe akcesoria. Jedyne, czego potrzebujesz, to wolna przestrzeń. Każda z naszych zabawek kompleksowo wspiera rozwój dziecka, dzięki czemu łatwiej będzie mu posiąść kolejne umiejętności w przyszłości.

Bezpieczne bujaki dla dzieci, które pokochasz za jakość

Aby zabawa była udana i gwarantowała wsparcie rozwoju Twojego malucha na wielu płaszczyznach, wykorzystane do niej zabawki muszą być bezpieczne. To dla nas priorytet, dlatego też bujaki dla dzieci, które znajdziesz w tej kategorii, zostały wykonane z najlepszych dostępnych materiałów. Co więcej, są zgodne z normami bezpieczeństwa, co potwierdzają stosowne certyfikaty. Krawędzie bujaków i akcesoriów zostały zaokrąglone, dzięki czemu nie istnieje ryzyko przypadkowego skaleczenia podczas użytkowania. Całość jest solidna i stabilna, co umożliwia zabawę dzieciom w różnym wieku. Podaruj bujak swojemu maluchowi i daj mu przy tym nieograniczone możliwości zdrowego rozwoju!

Zyskaj 5% rabatu na pierwsze zakupy

Jednorazowy rabat dla nowych klientów na pierwsze zakupy.

Udanych zakupów!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium