Zestawy 2w1

8 produktów
DUŻY bujak montessori + DUŻA zjeżdżalnia CHMURKI
szt.
Cena: 575,00 zł
szt.
DUŻY bujak montessori + DUŻA zjeżdżalnia DRABINKA
szt.
Cena: 575,00 zł
szt.
MAŁY bujak montessori + MAŁA zjeżdżalnia CHMURKI
szt.
Cena: 395,00 zł
szt.
MAŁY bujak montessori +  MAŁA zjeżdżalnia DRABINKA
szt.
Cena: 395,00 zł
szt.

Bujak i zjeżdżalnia Montessori – wielotorowe wsparcie rozwoju

O tym, że mały człowiek najszybciej uczy się i rozwija poprzez zabawę, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Właśnie dlatego musisz stworzyć mu przyjazną i atrakcyjną przestrzeń, w której będzie mógł doskonalić najważniejsze umiejętności, czyli sprawność fizyczną, intelektualną i sensoryczną. Doskonale sprawdzi się do tego bujak Montessori 2w1 – znajdziesz go w tej kategorii. Mebel składa się z dwóch elementów – klasycznego bujaka i zjeżdżalni, która może pełnić funkcję ścianki wspinaczkowej. Domowy plac zabaw nigdy nie był atrakcyjniejszy!

Bujak Montessori 2w1 – jedna zabawka, szereg możliwości!

Dziecięca kreatywność nie zna żadnych granic! Jeśli wydaje Ci się, że bujak służy jedynie do bujania, a zjeżdżalnia tylko do zjeżdżania, to gwarantujemy, że Twoje dziecko szybko wyprowadzi Cię z błędu. Bujak Montessori zestaw może być tajemniczym namiotem skrywającym pilnie strzeżone, dziecięce sekrety, a chwilę później może pełnić funkcję statku kosmicznego. Po dniu pełnym przygód zamieni się w wygodne miejsce odpoczynku. Wspieraj swojego malucha i przemierzaj z nim bezkresne oceany kreatywności!

Funkcjonalność zamknięta w estetycznym wydaniu

Dostępny w naszym sklepie zestaw, czyli bujak i zjeżdżalnia Montessori to elementy, z których mogą korzystać dzieci w różnym wieku. Nie da się ukryć, że dzięki starannemu wykonaniu są odporne na upływ czasu i długie lata pozostają w nienagannej kondycji. Bujak Montessori 2w1 został wykonany z najlepszych dostępnych materiałów, co jest gwarancją bezpieczeństwa Twojego dziecka podczas zabawy. Stwórz mu kreatywne miejsce do rozwoju i koniecznie spraw mu tę wyjątkową zabawkę!

Zyskaj 5% rabatu na pierwsze zakupy

Jednorazowy rabat dla nowych klientów na pierwsze zakupy.

Udanych zakupów!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium