Z uchwytami

Bujak 3w1 – zabawka, która rośnie wraz z dzieckiem

Drewniany bujak Montessori to odpowiedź na potrzeby zarówno rodziców, jak i ich pociech. Czy wiesz, że to jedna z niewielu dostępnych na rynku zabawek, które mogą służyć dziecku długi czas? Z prezentowanych przez nas bujaków maluszki mogą korzystać już od pierwszych miesięcy życia – oczywiście w towarzystwie rodzica. Kołysanie uspokaja i w naturalny sposób wzmacnia więź z opiekunem. Bujak 3w1 daje wiele możliwości także starszym dzieciom. W jednej chwili może stać się torem wyścigowym, teatrzykiem dla lalek lub bezpieczną zjeżdżalnią. Pozwól dziecku rozwijać wyobraźnię i podaruj mu bujak z tej kategorii!

Drewniany bujak – wsparcie w duchu Montessori

Dostępne w naszym sklepie zestawy to coś więcej niż zabawki – pozwalają połączyć przyjemne z pożytecznym. Bujak 3w1 kompleksowo wspiera rozwój maluszka na wielu płaszczyznach jednocześnie. Uczy zachowania równowagi, prawidłowej koordynacji i stymuluje układ przedsionkowy. Nasze bujaki z blatem i zjeżdżalnią pomogą dziecku rozładować nadmiar energii i dadzą Ci chwilę wytchnienia. Dla Twojej pociechy mogą być kopalnią kreatywnych pomysłów na rozwijającą zabawę. Praktyczne uchwyty pomogą Wam w manewrowaniu meblem – ułatwią jego rozbujanie i przenoszenie w pożądane miejsce.

Drewniany bujak Montessori – synonim jakości i bezpieczeństwa

Komfort i bezpieczeństwo Twojego maluszka to nasz priorytet. Właśnie dlatego stworzyliśmy bujaki, których jakość potwierdza stosowny certyfikat CE. Elementy zestawu zostały stworzone z najlepszej jakości płyty o grubości 18 mm, a każdy z nich jest precyzyjnie wykończony. Bujak 3w1 jest więc trwały i solidny, dzięki czemu może służyć maluszkowi długie lata. Podaruj dziecku beztroską zabawę i wybierz produkt z tej kategorii!

tuptiwood.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium