Pokój dziecięcy

8 produktów
MINI Biblioteczka montessori
szt.
Cena: 328,00 zł
szt.
MAXI Biblioteczka montessori
szt.
Cena: 383,00 zł
szt.
Równoważnia mostek - aż 4 metry ścieżki!
szt.
Cena: 161,00 zł
szt.
MINI Regał montessori
szt.
Cena: 271,00 zł
szt.
MAXI Regał montessori
szt.
Cena: 355,00 zł
szt.
Deska Balansująca TRICKBOARD
szt.
Cena: 85,00 zł
szt.

Biblioteczka Montessori – regał dopasowany do potrzeb małego czytelnika

Wspólne czytanie z dzieckiem zacieśnia relację i rozwija jego wyobraźnię. Zachęcając maluszka do obcowania z książkami, od pierwszych dni jego życia budujesz dobre nawyki, a nawet wspierasz rozwój mowy! W dobrze zaplanowanym kąciku zabaw powinno znaleźć się więc miejsce, w którym pomieszczą się wszystkie bajki i kolorowanki małego odkrywcy. Swobodny dostęp do nich zapewni biblioteczka Montessori – znajdziesz ją w tej kategorii. Książeczki są w niej właściwie wyeksponowane, dzięki czemu maluch bez trudu może sięgnąć po ulubioną pozycję!

Równoważnia dla dzieci – nieskończenie wiele możliwości zabawy

Każdy maluch jest z natury odważny i poszukuje sposobów na zaspokojenie swojej ciekawości. Pomóż mu rozwijać się motorycznie i podaruj mu równoważnię dla dzieci, którą prezentujemy w tej kategorii. Zabawka pozwala ćwiczyć równowagę, koncentrację i mięśnie, dzięki czemu dziecko uczy się utrzymywać prawidłową postawę ciała. Co najciekawsze, ścieżkę możesz układać w dowolny sposób – zabawa nigdy się nie znudzi!

Deska balansująca dla dzieci – stymulacja na wyższym poziomie

Mimo niepozornych rozmiarów deska balansująca to produkt o wielkich możliwościach! Jeśli pragniesz wspierać prawidłowy rozwój swojej pociechy poprzez zabawę, ten produkt powinien na stałe zagościć w Waszym domu. Umiejętność utrzymania równowagi jest kluczowa dla kontrolowania postawy i całościowego rozwoju motorycznego. Spraw, by Twoja pociecha w ten prosty sposób nieustannie poprawiała koordynację ruchową. Deska balansująca dla dzieci jest kompaktowa, dzięki czemu bez trudu można z niej korzystać nawet na ograniczonej przestrzeni!

Wspieraj rozwój dziecka z akcesoriami Tupti.Wood!

Chcesz wspierać swojego malucha w zdobywaniu nowych umiejętności? Zadbaj więc o stworzenie mu otoczenia, które sprzyja samodzielnej aktywności i kreatywnemu myśleniu. W tej kategorii zebraliśmy elementy wyposażenia, które bez wątpienia powinny znaleźć się w każdym dziecięcym kąciku. Przygotowaliśmy regały i biblioteczki wprost stworzone po to, by kształtować w maluchu dobre nawyki. Nie zabrakło też ciekawych zabawek, dzięki którym Twoja pociecha może ćwiczyć motorykę.

Zestaw do rozwijania równowagi dla dzieci – niezawodny sposób na domową nudę

Czy wiesz, że możesz bez wysiłku stworzyć swojemu maluchowi domowy plac zabaw? Wystarczy, że podarujesz mu odpowiednie zabawki. W tej roli świetnie sprawdzi się zestaw do rozwijania równowagi dla dzieci. Zabawa na nim nigdy się nie znudzi! Ćwiczenia balansowania wspierają czucie głębokie, dzięki czemu maluch “czuje się” w przestrzeni. Zarówno równoważnia, jak i deska balansująca dla dzieci będą nieocenione, by złagodzić skutki zaburzeń integracji sensorycznej.

Uporządkuj pokój dziecka w stylu Montessori

Wiemy, jak ważne jest holistyczne wspieranie rozwoju dziecka. Właśnie dlatego w ofercie naszego e-sklepu nie zabrakło praktycznych mebli do przechowywania, dostosowanych do potrzeb najmłodszych. Regały, biblioteczki i efektowne garderoby pomogą Ci nauczyć pociechę, jak ważne jest utrzymywanie porządku w pokoju. Meble są zgodne z pedagogiką Marii Montessori. Uczą malucha niezależności i wspierają w decyzyjności. Zadbaj o rozwój swojego dziecka, wybierając dla niego wyposażenie z tej kategorii!

Zyskaj 5% rabatu na pierwsze zakupy

Jednorazowy rabat dla nowych klientów na pierwsze zakupy.

Udanych zakupów!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium