Bujaki Montessori

8 produktów
DUŻY bujak montessori
szt.
Cena: 451,00 zł
szt.
Bujak montessori DUŻY - szary
szt.
Cena: 481,00 zł
szt.
DUŻY bujak montessori z uchwytami
szt.
Cena: 476,00 zł
szt.
DUŻY bujak montessori z uchwytami - szary
szt.
Cena: 506,00 zł
szt.
MAŁY bujak montessori
szt.
Cena: 299,00 zł
szt.
MAŁY bujak montessori z uchwytami
szt.
Cena: 308,00 zł
szt.
MAŁY bujak montessori z uchwytami - szary
szt.
Cena: 318,00 zł
szt.
MAŁY bujak montessori - szary
szt.
Cena: 309,00 zł
szt.

Bujak Montessori – beztroska zabawa rozwijająca samodzielność

Jeszcze przed narodzinami upragnionego maleństwa z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób stworzyć mu bezpieczną i stymulującą przestrzeń, która zachęci je do rozwoju. Od pierwszych dni życia dostrzeżesz, jak bardzo kreatywna i ciekawa świata jest Twoja pociecha. Wspieraj ją w tym i spraw, aby zabawa rozwijała jej wyobraźnię. Spośród szerokiej gamy dostępnych zabawek wybieraj wartościowe pozycje, które poza rozrywką pomogą jej doskonalić umiejętności. Świetnie sprawdzi się więc bujak Montessori – podstawowy element w pokoju małego odkrywcy!

Bujak dla dziecka Montessori – domowy plac zabaw na wyciągnięcie ręki

Czy wiesz, że dziecko potrzebuje stymulacji już od pierwszego dnia życia? Podaruj mu zabawki, które zapewnią ją w dwóch najważniejszych dla niego obszarach – ruchowym i sensorycznym. Stwórz dla niego inspirujące otoczenie, zgodne z jego naturalnymi potrzebami. Solidną dawkę ruchu i wszechstronnego rozwoju zapewni mu bujak drewniany Montessori. Z pomocą tego prostego elementu zaprojektujesz inspirującą przestrzeń z domowym placem zabaw, który jest doskonałą opcją podczas deszczowych dni. Co najlepsze, możesz go rozbudować o zjeżdżalnię!

Wielofunkcyjny bujak drewniany Montessori nie tylko do bujania

O zaletach kołysania można mówić godzinami – przede wszystkim działa kojąco na maluchy, uspokaja je i wycisza. Dostępne w tej kategorii bujaki mają jednak o wiele więcej funkcji. Nawet jeśli widzisz w tym meblu tylko kołyskę, to gwarantujemy, że zaskoczy Cię, w jaki sposób postrzega go Twój bobas! Namiot, sklepowa lada czy statek piracki to tylko kilka możliwości wykorzystania bujaka – wszak dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Co ważne, to element, który posłuży latami, ponieważ pod pewnym względem rośnie z dzieckiem – można go całkowicie dopasować do swoich potrzeb i wykorzystać go do ulubionych, adekwatnych do bieżącego wieku zabaw!

Zgodny z metodyką Montessori bujak wspierający rozwój dziecka

Bujak to jedna z niewielu dostępnych na rynku zabawek, która zapewnia maluchowi wszechstronny rozwój w najważniejszych dla niego obszarach, czyli strefie emocjonalnej, intelektualnej i fizycznej. Dzięki temu doskonale wpisuje się w metodykę Montessori – uczy poprzez działanie i pomaga dziecku osiągnąć samodzielność, m.in. w wyborze sposobu zabawy. To szalenie ważne w całym procesie rozwoju! Ponadto bujak wspiera motorykę, co ma znaczenie dla nauki pisania, czytania czy orientacji przestrzennej.

Najwyższa jakość i wyjątkowa estetyka

Bezpieczeństwo Twojego dziecka to dla nas pierwszorzędna kwestia. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, aby każdy dostępny w tej kategorii bujak Montessori duży został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Bujaki mają zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu maluch nie skaleczy się podczas zabawy. Całość jest stabilna, co sprawia, że dziecko może wspinać się na ten mebel, kołysać się i dowolnie go ustawiać, bez obaw o to, że zrobi sobie krzywdę. Nasze wyroby wyróżniają stosowne certyfikaty, które potwierdzają, że zabawka jest całkowicie bezpieczna do użytkowania. Koniecznie wypróbuj nasze bujaki i przekonaj się, że zachwycą Twoją pociechę!

Zyskaj 5% rabatu na pierwsze zakupy

Jednorazowy rabat dla nowych klientów na pierwsze zakupy.

Udanych zakupów!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium