duże

8 produktów
3w1 DUŻY bujak montessori + DUŻA zjeżdżalnia CHMURKI + blat
szt.
Cena: 694,00 zł 589,90 zł
szt.
  • promocja
3w1 DUŻY bujak montessori + DUŻA zjeżdżalnia CHMURKI + blat  - szary
szt.
Cena: 744,00 zł 632,40 zł
szt.
  • promocja
3w1 DUŻY bujak montessori + DUŻA zjeżdżalnia DRABINKA + blat
szt.
Cena: 694,00 zł 589,90 zł
szt.
  • promocja
3w1 DUŻY bujak montessori + DUŻA zjeżdżalnia DRABINKA + blat - szary
szt.
Cena: 744,00 zł 632,40 zł
szt.
  • promocja
3w1 DUŻY bujak montessori z uchwytami  + DUŻA zjeżdżalnia CHMURKI + blat
szt.
Cena: 719,00 zł 611,15 zł
szt.
  • promocja
  • promocja
3w1 DUŻY bujak montessori z uchwytami + DUŻA zjeżdżalnia DRABINKA + blat
szt.
Cena: 719,00 zł 611,15 zł
szt.
  • promocja
  • promocja

Drewniany bujak 3w1 – stworzony z myślą o małych odkrywcach

Urządzasz pokój dla dziecka? Chcesz stworzyć mu jak najlepsze warunki do rozwoju? Każdy rodzic wie, że maluchy najchętniej chłoną wiedzę poprzez zabawę. Zadbaj zatem o to, by zabawki, które znajdą się w dziecięcym kąciku, stymulowały i zachęcały Twoją pociechę do doskonalenia umiejętności. Przyda Ci się do tego drewniany bujak 3w1. Zestawy inspirujące do kreatywnej zabawy znajdziesz w tej kategorii. Zaprojektowaliśmy je zgodnie z filozofią Marii Montessori i dołożyliśmy wszelkich starań, by zostały z Twoim dzieckiem na długie lata!

Zestawy z bujakiem – domowy plac zabaw, który nigdy się nie znudzi

Każdy dostępny w tej sekcji bujak 3w1 składa się z trzech elementów – klasycznego bujaka, zjeżdżalni, która może pełnić funkcję ścianki wspinaczkowej i blatu. Mebel w tej postaci daje niezliczone możliwości świetnej zabawy, która stymuluje rozwój malucha na wielu płaszczyznach jednocześnie. Zabawka rośnie wraz z dzieckiem. Z czasem zmieniają się jedynie możliwości jej wykorzystania. Gwarantujemy, że oferowany przez nas zestaw błyskawicznie stanie się źródłem inspiracji dla Twojego dziecka. Dzięki niemu możesz spełnić dziecięce marzenie o własnym placu zabaw w domu!

Jeden bujak – wiele kreatywnych możliwości

Prezentowany przez nas zestaw 3w1 jest prawdziwym, rozrywkowym centrum dowodzenia dla każdego dziecka. Bujak w podstawowej wersji może służyć do bujania, które uspokaja malucha. Odwrócony płozami do dołu może stać się pierwszą kryjówką czy teatrzykiem dla lalek. Zabawa jest jeszcze ciekawsza, jeśli do bujaka dodamy ściankę wspinaczkową, która w każdej chwili może zamienić się w zjeżdżalnię. Jesteśmy przekonani, że Twoje dziecko będzie wspinało się i zjeżdżało godzinami! Artystycznym duszom z pewnością przypadnie do gustu dołączony do zestawu blat. Można go błyskawicznie zamontować na bujaku, tworząc maluchowi przestrzeń do kreatywnych zabaw!

Bujak 3w1 – mądre wsparcie na każdym etapie rozwoju

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pragniesz podarować dziecku zabawki, które zachęcą je do rozwijania umiejętności. Bujak 3w1 to jedna z niewielu dostępnych na rynku propozycji, która wspiera malucha na wielu polach jednocześnie – w sferze intelektualnej, fizycznej i sensorycznej. Pomaga osiągnąć samodzielność i wpływa zarówno na rozwój motoryki dużej, jak i małej. Podczas zabawy dziecko ćwiczy równowagę i nieustannie stymuluje zmysł czucia głębokiego.

Jakość, na którą zasługuje Twoje dziecko

Dołożyliśmy wszelkich starań, by bujaki 3w1 tupti.wood służyły Twojemu dziecku przez lata. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy je ze szczególną troską o każdy detal. Do produkcji zestawów wykorzystujemy wysokogatunkowe materiały, zapewniające stabilność i długą żywotność produktu. Potwierdzeniem najwyższej jakości naszych zabawek są stosowne certyfikaty CE. Bezpieczeństwo Twojej pociechy jest dla nas najważniejsze. W związku z tym zadbaliśmy o to, by wszystkie krawędzie mebla były zaokrąglone, a elementy montażowe – nieosiągalne dla małych i zwinnych rączek. Podaruj dziecku zabawkę, która nigdy się nie nudzi – wybierz ją z tej kategorii!

Zyskaj 5% rabatu na pierwsze zakupy

Jednorazowy rabat dla nowych klientów na pierwsze zakupy.

Udanych zakupów!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium