Suche Baseny

30 produktów
Mały Suchy Basen - beżowy
szt.
Cena: 159,00 zł
szt.
Mały Suchy Basen - beżowy + 80 piłek KOLOROWE
szt.
Cena: 189,00 zł
szt.
Mały Suchy Basen - beżowy + 80 piłek MORSKIE
szt.
Cena: 189,00 zł
szt.
Mały Suchy Basen - beżowy + 80 piłek PASTELOWE
szt.
Cena: 189,00 zł
szt.
Mały Suchy Basen - beżowy + 80 piłek TRANSPARENTNE
szt.
Cena: 189,00 zł
szt.
Mały Suchy Basen - szary
szt.
Cena: 159,00 zł
szt.
Mały Suchy Basen - szary + 80 piłek KOLOROWE
szt.
Cena: 189,00 zł
szt.
Mały Suchy Basen - szary + 80 piłek MORSKIE
szt.
Cena: 189,00 zł
szt.
Mały Suchy Basen - szary + 80 piłek PASTELOWE
szt.
Cena: 189,00 zł
szt.
Mały Suchy Basen - szary + 80 piłek TRANSPARENTNE
szt.
Cena: 189,00 zł
szt.
Suchy basen 30x90 - beżowy
szt.
Cena: 259,00 zł
szt.
Suchy basen 30x90 - beżowy + 300 piłek KOLOROWE
szt.
Cena: 368,00 zł
szt.
Suchy basen 30x90 - beżowy + 300 piłek MORSKIE
szt.
Cena: 368,00 zł
szt.
Suchy basen 30x90 - beżowy + 300 piłek PASTELOWE
szt.
Cena: 368,00 zł
szt.
Suchy basen 30x90 - beżowy + 300 piłek TRANSPARENTNE
szt.
Cena: 368,00 zł
szt.
Suchy basen 30x90 - szary
szt.
Cena: 259,00 zł
szt.
Suchy basen 30x90 - szary + 300 piłek KOLOROWE
szt.
Cena: 368,00 zł
szt.
Suchy basen 30x90 - szary + 300 piłek MORSKIE
szt.
Cena: 368,00 zł
szt.
Suchy basen 30x90 - szary + 300 piłek PASTELOWE
szt.
Cena: 368,00 zł
szt.
Suchy basen 30x90 - szary + 300 piłek TRANSPARENTNE
szt.
Cena: 368,00 zł
szt.
Suchy basen 40x90 - beżowy
szt.
Cena: 299,00 zł
szt.
Suchy basen 40x90 - beżowy + 400 piłek KOLOROWE
szt.
Cena: 438,00 zł
szt.
Suchy basen 40x90 - beżowy + 400 piłek MORSKIE
szt.
Cena: 438,00 zł
szt.
Suchy basen 40x90 - beżowy + 400 piłek PASTELOWE
szt.
Cena: 438,00 zł
szt.
Suchy basen 40x90 - beżowy + 400 piłek TRANSPARENTNE
szt.
Cena: 438,00 zł
szt.
Suchy basen 40x90 - szary
szt.
Cena: 299,00 zł
szt.
Suchy basen 40x90 - szary + 400 piłek KOLOROWE
szt.
Cena: 438,00 zł
szt.
Suchy basen 40x90 - szary + 400 piłek MORSKIE
szt.
Cena: 438,00 zł
szt.
Suchy basen 40x90 - szary + 400 piłek PASTELOWE
szt.
Cena: 438,00 zł
szt.
Suchy basen 40x90 - szary + 400 piłek TRANSPARENTNE
szt.
Cena: 438,00 zł
szt.

Suchy basen z kulkami dla dzieci - zabawa, która nigdy się nie kończy!

Poszukujesz zabawek, które szybko nie znudzą się Twojemu dziecku? Chcesz wspierać jego zdrowy rozwój i zachęcać do aktywnego spędzania czasu? W takim razie jesteś we właściwym miejscu! W tej kategorii przygotowaliśmy suche baseny z kulkami, które zapewnią maluchowi mnóstwo radości i pobudzą jego rozwój. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że cieszą się tak dużą popularnością zarówno wśród rodziców, jak i ich pociech.

Do niedawna suche baseny były dostępne wyłącznie w specjalnie przygotowanych placach zabaw. Obecnie każdy rodzic może podarować maluszkowi taką zabawkę. Prezentowane przez nas produkty doskonale sprawdzą się jako element domowego, piankowego placu zabaw. Szeroki wybór pozwoli Ci idealnie dopasować basen do metrażu pokoju i potrzeb dziecka. Podaruj maluszkowi wiele godzin fantastycznej zabawy - wybierz basen z naszej oferty!

Czym jest suchy basen z kulkami dla dzieci?

Basen z kulkami dla dzieci to zabawka, która do złudzenia przypomina klasyczny, znany wszystkim basen. Różnica polega jedynie na tym, że zamiast wodą, jest wypełniony piłeczkami. Maluch podczas zabawy może więc poczuć się jak na tradycyjnej pływalni. To wspaniała alternatywa dla zabawek, którymi dziecko zwykle bawi się na podłodze.

Niekwestionowanym atutem prezentowanych przez nas basenów jest możliwość umieszczenia ich zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Żaden rodzic chyba nie ma wątpliwości co do tego, że zabawka ta zapewni maluchom wiele godzin odprężającej rozrywki. Jesteśmy przekonani, że Twoja pociecha nigdy się nim nie znudzi!

Dlaczego warto kupić suchy basen dla swojego dziecka?

Suche baseny z kulkami to wyjątkowe zabawki - mają mnóstwo zalet. Bawiąc się w nich, dzieci mogą poczuć się jak na prawdziwej pływalni. Baseny, które są dostępne w tej kategorii, pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zachęcają do wymyślania nowych, kreatywnych scenariuszy zabaw. Nie zdziw się więc, że basen wypełniony piłeczkami w mig zamieni się w statek piracki dryfujący po niespokojnych wodach. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia!

Suche baseny nie tylko rozwijają wyobraźnię - są też znakomitym miejscem do nauki nowych umiejętności. Dzięki nim maluchy mogą nauczyć się rozpoznawać kolory. Kolorowe piłeczki doskonale nadają się też do innych, kreatywnych zabaw w domu czy na świeżym powietrzu. Możesz mieć pewność, że dzieci błyskawicznie znajdą dla nich mnóstwo zastosowań.

Jakie suche baseny z piłkami znajdziesz w tupti.wood?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby naszych małych klientów są różne. Dołożyliśmy wszelkich starań, by móc zaproponować zróżnicowany asortyment obejmujący baseny w wielu rozmiarach i kolorach. Dzięki temu bez trudu wybierzesz produkt idealnie pasujący zarówno do pokoju dziewczynek, jak i chłopców.

Prezentowane baseny są dostępne w różnych wymiarach. W ofercie znajdziesz m.in. model o wymiarach 42x56 cm. Stanowi on doskonałe dopełnienie piankowego placu zabaw. Z kolei okrągły basen z kulkami o wymiarach 30x90 cm nie zajmuje dużo miejsca, więc można go swobodnie umieścić w nawet niewielkim kąciku dziecięcym. Przygotowaliśmy też artykuły o wymiarach 40x90 cm. Dno naszych basenów zostało wykonane z dość grubej, przyjemnej w dotyku pianki, która znakomicie izoluje od zimnej podłogi. Niezależnie od tego, na jaki model postawisz, każdy umożliwia dziecku swobodne i samodzielne wchodzenie i wychodzenie z basenu. Sprawdź naszą ofertę dostępnych produktów i wybierz rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twoich maluchów!

Basen okrągły dla dzieci - przepis na świetną zabawę i nie tylko

Suche baseny to nie tylko zabawki zapewniające wielogodzinną rozrywkę. To cenna pomoc edukacyjna, dzięki której dziecko od najmłodszych lat doskonali sprawność fizyczną i zmysły. Zabawa w basenie z piłkami to też okazja do nawiązywania relacji - poprzez wspólne aktywności z rodzicem czy rówieśnikami maluch pogłębia więzi i rozwija umiejętności społeczne. Uczy się dzielenia zabawkami i współpracy z innymi. Relaks w basenie z piłkami to też okazja do wzmacniania relacji rodzica z dzieckiem, co wpływa na poczucie bezpieczeństwa maluszka i jego pewność siebie.

Ze względu na szereg korzyści, z jakimi wiąże się zabawa w suchym basenie, warto rozważyć jego zakup dla swojej pociechy. To też znakomity pomysł na prezent dla dziecka w niemal każdym wieku. Nie pozwól, by Twój mały odkrywca nudził się w domu - już dziś ułatw mu poznawanie świata i podaruj mu suchy basenik z tej kategorii!

W jaki sposób suche baseny z piłeczkami wspierają dziecięcy rozwój?

Piankowe baseny z dziesiątkami piłek to nie tylko godziny wypełnione świetną rozrywką - to realne wsparcie rozwoju najmłodszych. Dzięki zabawie maluch może ćwiczyć zręczność, chwytając kulki do basenu, a także doskonalić swoją koordynację wzrokowo-ruchową. Bawiąc się w basenie, nauczy się oceniać odległość i swoją siłę.

Kupując suchy basen z piłkami z naszej oferty, możesz wybrać barwę piłeczek. Przygotowaliśmy zestawy z kulkami:

  • wielokolorowymi,

  • transparentnymi,

  • w pastelowych odcieniach,

  • w morskich kolorach.

Piłeczki idealnie mieszczą się w dziecięcej dłoni. Intensywne, głębokie barwy zachęcają maluszka do nauki rozróżniania kolorów czy do liczenia. Dziecko, chwytając piłki, poznaje ich kształt i ćwiczy precyzję ruchów.

Suchy basen z kulkami to nie tylko pomoc edukacyjna ułatwiająca naukę nowych umiejętności. To także wspaniałe miejsce do wypoczynku i relaksu. Mięśnie Twojej pociechy mogą odpocząć po zabawie, co bez wątpienia przyniesie jej ulgę.

Basen okrągły w terapii zaburzeń SI

Czy wiesz, że suche baseny mogą być wykorzystane nie tylko do zabawy, ale także jako narzędzie wspierające rozwój sensoryczny dziecka? Oferuje stymulację zmysłów, co jest kluczowe w terapii zaburzeń SI. Jeżeli chcesz zapewnić swojemu maluszkowi wyjątkowe wrażenia sensoryczne, koniecznie podaruj mu suchy basen z kulkami z tej kategorii. Stosowanie tej zabawki przynosi dzieciom realne korzyści. Najważniejsze to:

  • trening umiejętności społecznych - maluszek spędzający czas w basenie z rówieśnikami uczy się współpracy i komunikacji z innymi;

  • wsparcie koordynacji ruchowej i równowagi - figle wśród piłek wymagają od dziecka zaangażowania różnych mięśni. W efekcie maluch lepiej kontroluje ruchy swojego ciała;

  • rozwój umiejętności manualnych - dziecko łapiąc piłki, ćwiczy chwyt i poprawia koncentrację, a także usprawnia swoje zdolności motoryczne;

  • redukcja napięcia - masaż kulkami działa relaksująco i obniża poziom stresu.

Jak wybrać suchy basen?

Zastanawiasz się, jaki suchy basen z kulkami dla dziecka wybrać? Jeżeli poszukujesz produktu dla starszych dzieci, weź pod uwagę ich preferencje. Możesz wybrać kolor basenu z piłkami i jego wymiary. W małej przestrzeni idealnie sprawdzi się model, który zmieści 80 kulek. Jeżeli masz do dyspozycji przestronne wnętrza, postaw na basen z 400 piłkami. Większy basen to więcej możliwości zabawy przez długi czas!

Od jakiego wieku dzieci mogą korzystać z suchego basenu?

Suche baseny z kulkami to zabawki przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Z naszych propozycji mogą swobodnie korzystać maluchy, które umieją samodzielnie siedzieć, czyli mają około 7-8 miesięcy. Oczywiście zabawę powinni nadzorować rodzice. Zabawki te zapewnią bezpieczną zabawę brzdącom do około 5. roku życia, choć będą równie atrakcyjne także dla starszych dzieci. Jesteśmy przekonani, że każdy rodzic znajdzie w tej kategorii produkt idealnie dopasowany do potrzeb swojej pociechy!

Najwyższa jakość w atrakcyjnym wydaniu - sprawdź ofertę tupti.wood!

Baseny z kulkami muszą być nie tylko w pełni funkcjonalne - powinny też pasować do designu wnętrza. W tej kategorii przygotowaliśmy produkty w różnych kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz wariant, który dodatkowo ozdobi dziecięcą przestrzeń. Co ważne, nasze baseny z kulkami są bardzo lekkie. To oznacza, że bez trudu przeniesiesz je w pożądane miejsce. Są też łatwe do ustawienia.

Decydując się na zakup tej zabawki, musisz zwrócić uwagę na kwestię bezpieczeństwa. Z myślą o komforcie użytkowania i maksymalnej ochronie Twojego dziecka przygotowaliśmy serię basenów wykonanych z wysokiej jakości materiału velvet. Tkanina posiada certyfikat Oeko-Tex, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jest bezpieczna dla Twojego maluszka. Co ważne, materiał jest przyjemny w dotyku, miękki i łatwy w utrzymaniu czystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą basenów z kulkami dla dzieci - znajdziesz w niej najlepsze produkty stworzone z myślą o najmłodszych!

Zyskaj 5% rabatu na pierwsze zakupy

Jednorazowy rabat dla nowych klientów na pierwsze zakupy.

Udanych zakupów!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium