Rozwój Dziecka

Biblioteczka Montessori – regał dopasowany do potrzeb małego czytelnika

Wspólne czytanie z dzieckiem zacieśnia relację i rozwija jego wyobraźnię. Zachęcając maluszka do obcowania z książkami, od pierwszych dni jego życia budujesz dobre nawyki, a nawet wspierasz rozwój mowy! W dobrze zaplanowanym kąciku zabaw powinno znaleźć się więc miejsce, w którym pomieszczą się wszystkie bajki i kolorowanki małego odkrywcy. Swobodny dostęp do nich zapewni biblioteczka Montessori – znajdziesz ją w tej kategorii. Książeczki są w niej właściwie wyeksponowane, dzięki czemu maluch bez trudu może sięgnąć po ulubioną pozycję!

Równoważnia dla dzieci – nieskończenie wiele możliwości zabawy

Każdy maluch jest z natury odważny i poszukuje sposobów na zaspokojenie swojej ciekawości. Pomóż mu rozwijać się motorycznie i podaruj mu równoważnię dla dzieci, którą prezentujemy w tej kategorii. Zabawka pozwala ćwiczyć równowagę, koncentrację i mięśnie, dzięki czemu dziecko uczy się utrzymywać prawidłową postawę ciała. Co najciekawsze, ścieżkę możesz układać w dowolny sposób – zabawa nigdy się nie znudzi!

Deska balansująca dla dzieci – stymulacja na wyższym poziomie

Mimo niepozornych rozmiarów deska balansująca to produkt o wielkich możliwościach! Jeśli pragniesz wspierać prawidłowy rozwój swojej pociechy poprzez zabawę, ten produkt powinien na stałe zagościć w Waszym domu. Umiejętność utrzymania równowagi jest kluczowa dla kontrolowania postawy i całościowego rozwoju motorycznego. Spraw, by Twoja pociecha w ten prosty sposób nieustannie poprawiała koordynację ruchową. Deska balansująca dla dzieci jest kompaktowa, dzięki czemu bez trudu można z niej korzystać nawet na ograniczonej przestrzeni!

tuptiwood.pl Reviews with ekomi-pl.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium